Для батьків

Для батьків

В цьому розділі ми пропонуємо Вам інформацію, яка буде корисною, якщо Ви вирішили
відправити дитину в табір Компас Парк.

Як потрапити до табору

  • Забронювати місце. Оскільки кількість місць в таборі обмежена, ми радимо Вам забронювати місце заздалегідь. Зробити це можна за телефоном (0472 545009), або завітавши до нас в офіс за адресою м. Черкаси, вул. Ільїна 95. Секретар запише Вашу дитину в список обраного Вами табору.
  • До початку табору Вам потрібно буде заповнити анкету, яку можна завантажити ТУТ або отримати у нас в офісі. Просимо заповнювати всі обов’язкові поля. Не забудьте вказати в анкеті хто забере дитину після закінчення табору. Компас Парк не організовує транспорт для того, щоб відвезти дітей додому. Просимо в суботу, день закінчення табору, забрати дітей до 12:00!
  • По приїзду в Компас Парк Вам потрібно мати при собі довідку від лікаря про епідоточення та педикульоз. Цю довідку видає педіатр за 3 дні до початку табору. Перед заселенням в кімнати учасники табору проходять перевірку у медпрацівника табору і пред’являють йому довідку. Коли Ви заповнюєте анкету, будь-ласка опишіть детально медичні протипоказання Вашої дитини, алергії, хронічні захворювання та нещодавно перенесені хвороби. Якщо Ваша дитина регулярно приймає ліки, просимо повідомити про це медпрацівника табору.